Wycieczka

Czytaj Dalej

Organizacja i prowadzenie wycieczek

wypadków g) znamy przepisy prawne odnoszące się do wycieczek. a) wycieczki przedmiotowe i krajoznawcze – turystyka bez środków lokomocji 1os. =30 uczestników b) dalsze wycieczki przedmiotowe i kr-t.

Ogłoszenie o wycieczce

Na wszystkie miejsca wycieczki dowiezie nas specjalnie przygotowany do tego autobus. Zapisywać można się w Janowskim Ośrodku Kultury (przy zapisie obowiązuje zaliczka w wysokości 100zł) u Jakuba Kańkowskiego – jednego z organizatorów wycieczki.

Wycieczka jako szczególna forma kształcenia

Wycieczka powinna być: -zaplanowana; -celowa; -realizująca założone zadanie; Fazy wycieczki: 1) Przygotowanie i planowanie (organizacja): -temat i cel wycieczki; -ustalenie trasy i terminu; -ustalenie sposobu dotarcia do celu; -miejsce pobytu, zakwaterowanie; -ustalenie obiektów- zabytków; -rozmowa z rodzicami; -zebranie funduszy; -ubezpieczenie dzieci; -sprawdzenie biura turystycznego, kierowcy; -apteczka; -poinformowanie ...

Plan wycieczki 5 dniowej Gdańsk-Sopot-Gdynia

+48 58 661-61-03 Cena wycieczki: 237,75 zł PROGRAM WYCIECZKI Celem wycieczki jest pokazanie młodzieży, że Polska to kraj bardzo atrakcyjny i nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby zwiedzić okolice pełne niezwykle cennych zabytków, przeróżnych osobliwości i przepięknych krajobrazów.

Oferta wycieczki

 Cel imprezy Turystyczno- krajoznawczy  Zadania imprezy  integracja grupy  zaspokojenie potrzeb duchowych w Częstochowie  zapoznanie się z unikalną architekturą Krakowa  zwiedzenie najstarszej kopalni soli w Polsce  odpoczynek od codzinności  Uczestnicy Studenci I roku studiów dziennych na kierunku turystyka i rekreacja WSM w Białymstoku oraz opiekunowie  Termin wyjazdu Wycieczka odbędzie się: Dnia: …  Warunki ...

Plan wycieczki pięciodniowej

pl Czas trwania wycieczki: Wycieczka pięciodniowa Termin rozpoczęcia wycieczki: 12.

USŁUGI PRZEWODNICKIE I PILOTAŻ WYCIECZEK

Ze względów praktycznych warto przytoczyć ustawowe ujęcie zadań pilota wycieczek turystycznych.

Wycieczka turystyczna Gdańsk, Sopot, Gdynia - kalkulacja i program

Czas trwania wycieczki: 5 dni Termin wycieczki: 01-05. +48 58 661-61-03 Cena wycieczki: 237,75 zł PROGRAM WYCIECZKI RAMOWY PLAN WYCIECZKI 1 dzień - 1.

Plan wycieczki turystycznej do Gdańska,Sopotu,Gdyni

pl • Cel Wycieczki Zwiedzanie pięknych krajobrazów, poznawanie kultury • PLAN WYCIECZKI 1 dzien - 09.

Plan 2 dniowej wycieczki do Krakowa

PLAN 2-DNIOWEJ WYCIECZKI DO KRAKOWA Uczestnikami wycieczki będą studenci studiów dziennych beskidzkiej Wyższej Szkoły Turystyki w Żywcu.

Program wycieczki narciarskiej (7-dniowej) i kalkulacja

Wycieczka narciarska - Zakopane Czas trwania wycieczki: 7 dni Termin wycieczki: 01-07.

Plan wycieczki 3 dniowej

pl (067) 214-81-92 (067) 214-81-93 Czas trwania wycieczki: 3 dni Termin wycieczki: 7-9. RAMOWY PLAN WYCIECZKI 1 dzień - 7.

Plan wycieczki

WYCIECZKA SŁOWACJA 21. W planie wycieczki zwiedzanie jaskiń Demanowska Slobody, Demanowska Lodowa. Program wycieczki DZIEŃ I (21.

Wycieczka do Babiogórskiego Parku Narodowego

19:00 - ognisko PLAN WYCIECZKI: 2 DZIEŃ: 8:30 ? 18:00 - obiadokolacja, a następnie czas wolny lub dyskoteka PLAN WYCIECZKI : 3 DZIEŃ: 7:30 ?

Program wycieczki na Słowację + kosztorys

Ogólny koszt wycieczki na jednego uczestnika wynosi 649zł już z marżą naliczoną przez biuro podróży.

Bieszczady - Solina (plan wycieczki)

Program ramowy: - Solina - Polańczyk - Zamek Kmity - Sanok - Muzeum Etnograficzne Cena obejmuje: -usługę przewodnika -zakwaterowanie: 2 noclegi w pokojach 2-3os. z łazienkami -wyzywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje - ubezpieczenie NW. - transport -bilety wstępów -usługę pilota Cena za osobę: 244 zł!!!!!!!! Dzień I. 06:45 – zbiórka pod szkołą 07:00 – wyjazd z Lublina 13:00 - Przyjazd w Bieszczady, zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym w ...

Plan wycieczki pieszej górskiej (bez kalkulacji)

Program wycieczka piesza górska Beskid Sądecki Termin: 01-03. 16:00- Zakończenie wycieczki Nowy Sącz Aleje Wolności na wys.

Wycieczka o najciekawszych drzewach świata

Najciekawsze drzewa świata. Jest to praca skierowana do różnych grup wiekowych ale przede wszystkim do osób uczących się w Technikach leśnych jak również do studentów związanych z kierunkami leśnymi. Uważam że każda osoba ucząca się w tym kierunku pojechałaby na wycieczkę do miejsc w których zobaczą rzadkie gatunki drzew. Zaciekawi również ludzi lubiących przyrodę i ciekawe miejsca z nią związane. Najciekawsze drzewa świata to zbiór 8 najbardziej interesujących ...

Kilkudniowa wycieczka po Polsce

Na kilkudniową wycieczkę po Polsce chciałbym się wybrać do kilku miast położonych nad Wisłą. Wisła jest najdłuższą rzeką Polski. Ma około tysiąca kilometrów. Źródła ma na stokach Babiej Góry. Uchodzi kilkoma ramionami do Morza Bałtyckiego. Na długości 940 km. jest żeglowna. W związku z tym...

Wycieczki i ich funkcje dydaktyczne

Dydaktyczna funkcja wycieczki jest swoistą, szczególną i niezastąpioną formą organizacyjną kształcenia, polegająca na wyprowadzaniu uczniów poza klasę szkolną w celu bezpośredniego zetknięcia się z rzeczami, zjawiskami i procesami w ich naturalnym otoczeniu.