DELL WILLIAM

dzieł Select Works of William D„ Lo 1773; I-II, 1817). Sippell, William D.

DOYLE WILLIAM SJ

O'Rahilly, Father William D. , Lo 1920 {Ukryty bohater ojciec William D.

FABER FREDERICK WILLIAM COr

Thielen, The Sacred Humanity of Christ in the Sacrament of the Eucharist according to Father Frederick William F. Unger, Christ and His Virgin Mother in God's Eternal Decree according to Frederick William F.

Short Biography of William Shakespeare

William Shakespeare was Britain's most famous playwright. William Shakespeare had seven brother.

NIMITZ CHESTER WILLIAM (1885-1966) - admirał

Jednocześnie skupił wo­kół siebie najwybitniejszych dowód­ców morskich (Marc *Mitscher, William *Halsey, Raymond *Spru-ance, Thomas *Kinkaid, Alexander *Vandegrift).

William Szekspir

William Szekspir (oryginalna pisownia nazwiska: Shakespeare) należy do grona wybitnych twórców literatury.

William Szekspir (Shakespeare; 1564-1616),

William Szekspir (Shakespeare; 1564-1616), najsłynniejszy dramaturg angielski epoki elżbietańskiej, zasłynął w historii literatury dziełami, które do dziś budzą podziw sprawnością warsztatu literackiego, doskonałą znajomością specyfiki teatru, a także ludzkich namiętności i słabości.

In the play by William Shakespeare ''Macbeth'' is it Macbeth who is to blame for King Duncan's Death?

At the heart of William Shakespeare's ''Macbeth'' is an examination of the nature of evil and it's many faces and facets.

ROSE WILLIAM JOHN

ROSE WILLIAM JOHN, ur.

William Conway

Osiągnięcia William Conway - jeden ze współczesnych prekursorów zarządzania jakości, nazywany często "uczniem Deminga", ponieważ w 1979 roku jako prezes i główny dyrektor wykonawczy Nashua Corporation zaprosił do swojej firmy Edwards Deming|Deminga, by ten opracował program przez jakość|zarządzania przez jakość.

William Edwards Deming

jpg William Edwards Deming był pierwszym amerykańskim specjalistą, który w sposób metodyczny przekazywał japońskim inżynierom i menedżerom wiedzę na temat statystycznej kontroli jakości.

ALBRIGHT WILLIAM FOXWELL

Freedman, William Foxwell A.

ALLEN, Alanus WILLIAM kard.

Hayle, William A.

BROWN WILLIAM ADAMS

Essays in Honor of William Adams B.

MASAKRA W FORCIE WILLIAM HENRY 1757

W 1755 brytyjskie wojska kolonialne dowodzone przez Williama Johnsona (1715-1774) zbudowały fort William Henry na południowym krańcu jeziora George (stan Nowy Jork); w czasie FRANCUZÓW I INDIAN WOJNY był to strategiczny punkt zarówno dla Anglików, jak dla Francuzów, ponieważ strzegł drogi na północ, do Kanady.

ELGAR EDWARD WILLIAM

Sir Edward William E.

GAHAN WILLIAM OESA

Doyle, Fruire William G.

GLADSTONE WILLIAM EWART

Morley, The Life of William Ewart G.

HARRIS WILLIAM WADÉ

E, Casely Hayford, William Wade H.

William BURKE i William HARE

Wiliam Burke urodził się około 1792 roku w County Tyrone w Irlandii, w rodziniefarmera. Był kolejno piekarzem, szewcem, tkaczem i milicjantem straży miejskiej.Pokłóciwszy się z rodziną, wyjechał do Szkocji. Tam spotkał prostytutkę, Helen McDougal,która tak mu się spodobała, że zabrał ją ze sobą na...