Meldrick Taylor

Czytaj Dalej

Frederick Winslow Taylor

Taylor prowadził szereg prac badawczych w przedsiębiorstwach, w których pracował. Taylor stworzył koncepcję zarządzania funkcjonalnego, zwaną systemem funkcjonalnym Taylora.

Reguła Taylora

Taylor 2010, s. Taylor,Zrozumieć kryzys finansowy,przyczyny,skutki,interpretacje,PWN,Warszawa 2010, s.

Angielscy Poeci Jezior - William Wordsworth, Samuel Taylor Coleridge

Samuel Taylor Coleridge Samuel Taylor Coleridge urodził się 21 października 1772 roku jako najmłodsze z dziesięciorga dzieci wiejskiego duchownego z Devonshire.

COLERIDGE SAMUEL TAYLOR

Chambers, Samuel Taylor C. Hanson, The Life of Samuel Taylor C. Chinol, // pensiero di Samuel Taylor C, Ve 1953; H. Campbell, Samuel Taylor C, Lo 1971; G.

Taylor. Zarządzanie

21 marca 1915) - amerykański inżynier, wynalazca stali szybkotnącej i młota parowego, twórca tayloryzmu. Jest to też z pewnością najpoważniejszy problem, z którym uporać się musieli obecnie również Anglicy”, pisał w 1911roku Taylor.

Louisa Jane TAYLOR

Nieszczęsna kobieta od dawna bała się Louisy Taylor, jednak nie zdołałapodzielić się z innymi swym podejrzeniem, ponieważ pani Taylor nigdy nie wychodziła zpokoju podczas wizyt lekarza (któremu staruszka nie ufała zresztą, sądząc, że jest w zmowie z trucicielką), a od pewnego czasu nie pozwalała na odwiedziny w jej pokoju nawet panuTregillis.