Garbi - Super bryka

Garbi - Super bryka

Czytaj Dalej

SUPER KAMIOKANDE - Informacje ogólne

Jakby przy okazji Super Kamiokande dokonał rewolucji w fizyce cząstek – określił jako niezerowa masę przynajmniej jednego z neutrin (konieczny warunek różnego od zera prawdopodobieństwa oscylacji).

BRYKA

Bryczka, polski odkryty pojazd czterokołowy, używany do XVII w. w licznych odmianach: od lekkiej, krakowskiej, gospodarskiej, do ciężkiej, podróżnej, najczęściej krytej, do przewożenia większej liczby osób i bagaży, znanej również w Europie zach. na pocz. XIX w. jako briska.

Bryka, bryczka

Specyficznie poi. pojazd używany od XVII w. w wielu odmianach: od ciężkich bryk bez resorów, z wysoką skrzynią i budą na pałąkach, do przewożenia towarów i ludzi na dłuższych trasach (np. b. brodzkie), do lekkich, odkrytych, resorowanych b. używanych do celów gosp. i komunikacyjnych; w zach. Europie w...

Super oferty- Jedyna taka okazja!

00 • Zapłatę za towar przyjmujemy gotówką, przelewem oraz na raty do 45 dni zwłoki • Dostawe towaru zapewniamy własnym transportem lub we własnym zakresie Hurtownia drogeryjna ~`BĄDŹ PIĘKNIEJSZA`~ Serdecznie zaprasza Super prezent jeśli zrobisz zakupy powyżej 1500 zł Otrzymasz GRATIS drogie i orginalne perfumy Giorgio Armani JASMINE Woda perfumowana dla kobiet 50 ml Zapach kwiatowy: magnolia, piwonia, konwalia, laur Karta zamówienia I.