Ocena brak

Maseczki firmy "Jadwiga".

Autor /toipapquatand Dodano /23.09.2005

Maseczki firmy „JADWIGA”

Jedną z firm produkujących różnego rodzaju kosmetyki, m.in. maseczki, jest „JADWIGA”. Firma ta zyskała wiele pucharów i medali za jakość swych produktów. Preparaty tej firmy pakowane są wygodne do użycia opakowania, np. z aplikatorem umożliwiającym łatwe dozowanie odpowiedniej dawki.
Do każdego typu cery i wieku „ JADWIGA” wyprodukowała żelową maseczkę relaksująco – nawilżającą. Zawiera ona wyciąg ze świeżych kwiatów nagietka. Działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, dezynfekująco, łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń naskórka i skóry. Ma doskonałe działanie regenerujące, zapobiega wysuszeniu skóry i nadmiernemu złuszczaniu się naskórka. Nadaje skórze atrakcyjny wygląd, pozostawia skórę miękką i delikatną. Maseczkę można stosować w serii 10 – 15 razy, co drugi dzień. Można nią również wykonać masaż twarzy i dekoltu. Polecana jest także do stosowania w domu.
Szczególnie dla cery suchej i wrażliwej jest polecana demineralizująca maseczka kaolinowa. W 100% jest to produkt naturalny, zawierający mikroelementy, aluminium, sole mineralne, krzem oraz tlenek cynku. Zabliźnia, koi, wzmacnia i wygładza skórę. Działa antybakteryjnie, zwężą pory skóry i naczynka, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Poprawia koloryt, a także odświeża cerę. Maseczkę można stosować 1 – 2 razy w tygodniu.
Kolejnym produktem tej firmy jest maska z glinki czerwonej dla cery wrażliwej. Jest to produkt pochodzenia naturalnego o wysokiej zawartości składników mineralnych takich jak krzem, aluminium, żelazo, wapń, magnez, sód, potas, tytan i mangan. Glinka czerwona doskonale nadaje się do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, a jednocześnie wrażliwej. Łagodzi i leczy trądzik różowaty, ma działanie bakteriobójcze i ściągające. Odżywia skórę, przyspiesza jej regenerację, a także zapobiega pękaniu naczynek krwionośnych. Cera staje się gładsza i świeższa. Ma właściwości absorbujące, dzięki czemu uwalnia organizm z toksyn i chroni przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Maseczkę można stosować 1 – 2 razy w tygodniu.
Do cer naczyniowych i wrażliwych polecana jest aktywnie nawilżająca, zwężająca naczynka oraz kojąca z witaminą C maska gumowa z alg różowych. Zawiera naturalne substancje aktywne i czystą witaminę C, które stymulują krążenie i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się. W skład tej maski wchodzą:
 listownica z gromady brunatnic – zawiera jodki aminokwasów odgrywające główną rolę w drenażu,
 alga atlantycka – zawiera witaminę E mającą znakomite właściwości utleniające oraz szereg alginatów bogatych w aminokwasy, związki krzemu, magnezu, jodu, wapnia i mikroelementy będące katalizatorami w wielu reakcjach chemicznych zachodzących w skórze,
 ekstrakt z czarnej jagody – bogaty w witaminy B, PP, C, sole mineralne i antocyjany – działa stymulująco na krążenie naczynkowe i wzmacnia strukturę naczyń włosowatych.

Podobne prace

Do góry