Ocena brak

KIRLIANA ZDJĘCIE

Autor /Zenona Dodano /17.01.2013

Zdjęcie fotograficzne uwieczniające promieniowanie wydzielane przezwszystkie żywe obiekty poddane stymulacji prądem zmiennym o wysokiejczęstotliwości. Istotnym z punktu widzenia medycznego jest to, żeszczegółowa analiza zdjęcia dynamicznego, rejestrującego fenomenpromieniowania w ruchu, pozwala na ocenę stanu zdrowia fotografowanego ustroju, wskazanie schorzałych miejsc i określenie charakteruschorzenia.

Kirliana zdjęcie potwierdziło w pełni istnienie ->AKUPUNKTÓW i pozwoliło na ich dokładne zlokalizowanie. Pod względemfizycznym promieniowanie to określa się jako -> BIOPOLE lub -> BIOPLAZMĘalbo też plazmę utworzoną ze zjonizowanych cząstek lub wzbudzonychelektronów i protonów. Analiza efektu pozwala też na wysunięcie wieluinteresujących medycynę zaleceń. Otaczające każde żywe ciało poleenergetyczne stanowi jak gdyby jednolity organizm pośredniczący wwymianie energii z otoczeniem.

Stąd takie zabiegi jak oddychanie,wdychanie zjonizowanego powietrza, a także percepcja różnobarwnegoświatła wpływa korzystnie na organizm. Gwoli ścisłości historycznejnależy dodać, że właściwym pomysłodawcą i twórcą pierwszej aparaturysłużącej do wykonywania tego typu zdjęć był Polak, JakubJodko-Narkiewicz w 1896 r.

Podobne prace

Do góry