Ocena brak

KAMIENIE SZLACHETNE

Autor /Ubald Dodano /13.01.2013

Kamieniom szlachetnym przypisuje się wiele nadzwyczajnych cech, w tym iwłaściwości terapeutyczne i energetyzujące. W szczególności cechami tymiodznaczają się kamienie o strukturze -> KRYSZTAŁU.

Wpływ terapeutyczny iwzmacniający kamieni szlachetnych wiąże się też z innymi czynnikami, jaknp. wpływem planet i znaków -> ZODIAKU. Każdemu znakowi zodiaku jestprzypisany jakiś szczęśliwy kamień. Każdy człowiek i każdy kamień szlachetny mają pewne specyficzne, jednostkowe i indywidualne cechy. Umiejętne ich dobranie i zestawienie pozwala na spotkanie jednakowo rezonujących struktur kamienia i człowieka, co daje korzystne efekty wzmacniające i terapeutyczne. Każdemu z kamieni szlachetnych przypisujesię też szczególne właściwości lecznicze.

Diament uwalnia od pijaństwa,szafir leczy choroby oczu i działa psychoterapeutycznie, ametyst łagodziagresję, rubin ożywia i przydaje sił witalnych, szmaragd wpływa na oczy,topaz pomaga zwalczyć gruźlicę, jaspis eliminuje choroby drógoddechowych, turkus chroni przed upadkiem i zapewnia powodzenie,krwawnik ostrzega przed wypadkiem, opal potęguje siły energetyczneczłowieka, ale i dobre i złe, onyks jest kamieniem fatalistycznym, koralbroni przed urokiem, perły regulują pracę serca, granat uśmierza ból,malachit działa kojąco w podagrze i kolce nerkowej, bursztyn leczymigdałki, choroby gardła i bóle głowy, agat jest doskonały na amulety, amagnetyt działa skutecznie w chorobach reumatycznych i rwie kulszowej.

Podobne prace

Do góry