Ocena brak

Wymień imiona i nazwiska 6 prezesów Rady Ministrów z lat 1989 - 2008

Autor /Frutek00700 Dodano /25.04.2012

Tadeusz Mazowiecki 12.09.1989-12.01.1991 

Jan Krzysztof Bielecki 12.01.1991-23.12.1991

• Jak Olszewski 23.12.1991-10.07.1992

Hanna Suchocka 11.07.1992-26.10.1993 

Waldemar Pawlak 26.10.1993-6.03.1995 

• Józef Oleksy 7.03.1995-7.02.1996 

Włodzimierz Cimoszewicz 7.02.1996-31.10.1997 

Jerzy Buzek 31.10.1997-19.10.2001 

Leszek Miller 19.10.2001 - 02.05.2004 

Marek Belka 02.05.2004 - 31.10.2005 

Kazimierz Marcinkiewicz 31.10.2005 - 14.07.2006

Jarosław Kaczyński 14.07.2006 - 16.11.2007 

Donald Tusk 17.07.2007

Podobne prace

Do góry