Ocena brak

Symulacje egz. posrednika nieruchomosci

Autor /erydaycerge Dodano /07.06.2005

1. PRZYJĘCIE OFERTY

W dniu 14 czerwca 2004 r. do biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami „SZYSZKA\" z siedzibą w Warszawie przy ul. Ateńskiej 5 przyszedł Pan Marek Starski z informacją, że posiada do wynajęcia samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,60 m2.
Oświadczył, że jest właścicielem lokalu oraz, że ma zamiar wynająć tenże lokal. Przedmiotowy lokal położony jest w budynku wielomieszkaniowym, jednoklatkowym, na III-cim piętrze od strony południowej. Lokal posiada dwa pokoje, kuchnię, łazienkę z we, przedpokój i balkon.
Na podstawie dowodu osobistego stwierdzono, że Pan Starski jest kawalerem. Ustalono także wstępne oczekiwania klienta, co do oferowanej stawki najmu z uwzględnieniem warunków panujących na lokalnym rynku, zainteresowania tego rodzaju lokalami mieszkalnymi.
Następnie ustalono spotkanie w dniu 15 czerwca 2004 r. w miejscu położenia lokalu w celu dokonania oględzin.
Pan Marek Starski został poinformowany o konieczności przygotowania pełnej dokumentacji lokalu, w szczególności dotyczącej jego stanu prawnego.

2. OGLĘDZINY NIERUCHOMOŚCI

W dniu 15 czerwca 2004 r. dokonano wizji lokalnej lokalu mieszkalnego w obecności Pana Starskiego i stwierdzono, że:
Przedmiotowy lokal mieszkalny nr 7 położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bukowskiego 12 w budynku wielomieszkaniowym, jednoklatkowym.
Powyższy lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z we i przedpokoju. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 47,58 m2.
Pomieszczeniem przynależnym do lokalu jest piwnica o pow. Użytkowej 3,60 m2.
Lokal usytuowany jest na III piętrze w budynku od strony południowo - zachodniej. Budynek, w którym znajduje się lokal usytuowany jest korzystnie w

Podobne prace

Do góry