Ocena brak

Rynek paliw płynnych i ciekłych - Elektroniczny system euroShell

Autor /Cezar444 Dodano /29.09.2011

W przejazdach po Europie karta euroShell jest Waszym najpewniejszym środkiem płatniczym. Eliminuje ryzyko związane z przewożeniem gotówki. Ogranicza również konieczność dotychczas stosowanych wypłat gotówkowych. System autoryzacji blokujący użycie karty prze osoby niepowołane gwarantuje Państwu bezpieczeństwo.

Kredytowy sposób rozliczania transakcji poprzez system odroczonej płatności

Dla klientów posługujących się kartą zbiorcze obciążenie fakturą odbywa się raz w miesiącu. Wszystkie rozliczenia prowadzone są w złotówkach. Za zakupy dokonane na terenie kraju Shell Polska wystawi jedną zbiorczą fakturę VAT,

Elastyczność w wyborze karty

Karta euroShell występuje w czterech kategoriach, o różnym zakresie nabywanych towarów i usług. Może być wystawiona na pojazd lub kierowcę.

Oferujemy karty w dwóch odmianach :

Krajową -akceptowaną tylko na terenie Polski w ponad 100 stacjach benzynowych.

Europejską -akceptowaną w całej Europie

Kontrola i przegląd wydatków

Niezależnie od tego jakie towary, opłaty, bądź usługi opłacane są w trakcie przejazdów kartą euroShell, otrzymana od nas faktura euroShell uwidoczni wszystkie Państwa transakcje. Daje to m.in. możność kontrolowania tras przejazdów Państwa pojazdów, ilości i wielkości dokonanych faktycznie tankowań, przeglądu innych wydatków realizowanych przez Państwa kierowców, sprawdzania stanu licznika pojazdu.

Zestawienie wszystkich transakcji stanowiące całość z fakturą VAT /transakcje krajowe/ zawiera wszystkie w.w. informacje, istnieje możliwość wprowadzania centrów kosztowych oraz otrzymania zestawienia w formie elektronicznej.

Zwrot podatku od wartości dodanej, pobranego za granicą

Klienci euroShell mogą otrzymywać w krótkim czasie zwrot podatku VAT pobranego w wybranych krajach Europy.

Pomoc drogowa na kartę euroShell

W przypadku awarii zapewniamy pomoc w 15 krajach Europy - szybko, pewnie, fachowo i przede wszystkim bezgotówkowo.

Opłaty za przejazdy przez tunele, granice i autostrady

Przy pomocy karty euroShell można opłacać wszelkie należności z tego tytułu - bez gotówki, bez czekania i bez zbędnej biurokracji.

Zajazdy Shell dla samochodów ciężarowych i autokarów

Na kartę euroShell zostaniecie Państwo obsłużeni najlepiej, jak jest to możliwe, na ponad 15 000 stacji benzynowych Shell w całej Europie, jak również w licznych zajazdach Shell.

Podobne prace

Do góry