Ocena brak

KIEDY MOŻE BYĆ ORZECZONY ŚRODEK KARNY POZBAWIENIA PRAW PUBLICZNYCH?

Autor /Sylwester Dodano /01.12.2011

Na podstawie art. 40 § 2 KK

Sąd może orzec pozbawienie praw publicznych w razie skazania na karę pozbawienia wolności, na czas nie krótszy niż 3 lata za przestępstwo popełnione w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie.

Do góry