Ocena brak

CZY ODSTĄPIENIE OD WYMIERZENIA KARY MOŻE BYĆ SPOSOBEM NADZWYCZAJNEGO ZŁAGODZENIA KARY?

Autor /Sylwester Dodano /01.12.2011

Tak. Przepis art. 60 KK przewiduje możliwość w przypadku gdy: czyn zagrożony jest alternatywnie karami grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności – odstąpienia od wymierzenia od wymierzenia kary i orzeczenia jednego ze środków karnych przewidzianych w art. 39 pkt. 2-8 KK.

Podobne prace

Do góry